• Produkty ziołowe

  • Tylko naturalne produkty

  • Promocja!

Shilintong Forte Powiększ Nowość

Shilintong Forte

0001

Nowość

Shilintong  Forte

More details

35 sztuk

45,00 PLN

Dodaj do listy życzeń

Shilintong Forte

Shilintong Forte to chiński, ziołowy preparat stosowany w kamicy nerkowej, zapaleniu nerek, przewodów moczowych oraz pęcherza moczowego. Działa przeciwbakteryjnie oraz rozkurczowo. Rozdrabnia oraz usuwa kamienie. Usuwa napady bólowe (kolki), uspokaja ból powstały podczas wypróżniania, niweluje pęcznienie. Jest skutecznym środkiem stosowanym przy stanach zapalnych układu moczowego.

Wskazania dla Shilintong forte:kamica nerkowa i dróg moczowych,zapalenie nerek ,zapalenie nerek i dróg moczowych ,zapalenie pęcherza i dróg moczowych.W medycynie chinskiej jest również stosowany do wspomagania leczenia pęcherzyka żólciowego i kamicy żólciowej. Shilintong pian Forte zatrzymuje procesy powstawania i nawrotów chorobowych.

Porcjowanie: 5-6 tabletek 3 razy dziennie, profilaktycznie: 3 tabletki 1 raz dziennie przy wadze do 75 kg. dzieci: od 3 do 8 lat 1/3 dawki, od 8 do 14 lat – pół dawki Opakowanie zawiera 100 tabletek nie powlekanych.

Okres podstawowej kuracji trwa 30 dni, jeśli jednak kamienie nie wychodzą, nie należy się zniechęcać i przyjmować preparat cierpliwie do 3 miesięcy,ale wtedy należy zmniejszyć dawkę na 3-5 tabletek. Zdarzają się wyjątkowe przypadki, kiedy kamień wychodząc powoduje ból. Nie należy wówczas przerywać kuracji lecz nieco zmniejszyć dawkę.W poważnych przypadkach można zwiększyć dawkowanie na 8-10 tabletek na jedną porcję

kład:desmodium styraScifolium -jasmin zimowy

Przeciwwskazania:nie powinny zażywać kobiety w ciąży .Przy zastosowaniu tabletek nie powlekanych ,bez otuliny cukrowej ,nie zaleca się zażywania produktu osobom z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy.Podczas zażywania produktu zalecane jest ograniczenie picia kawy ,potraw tłustych i ostrych.

Działanie niepożądane:u niektórych chorych może wywołać suchość w ustach i napady bólu wywołane wydalaniem kamieni.

Uwaga: Shilintong forte popijać dużą ilością ciepłej wody.

Producent: Chiny

 

Napisz opinię

Shilintong Forte

Shilintong Forte

Shilintong  Forte

Ostatnio przeglądane