• Produkty ziołowe

  • Tylko naturalne produkty

Shilintong pian

0034

Nowość

Shilintong pian

More details

Brak produktów w magazynie

25,00 PLN

Dodaj do listy życzeń

Volume discounts

Quantity Cena You Save
5 24,00 PLN Up to 5,00 PLN
10 23,50 PLN Up to 15,00 PLN
15 23,00 PLN Up to 30,00 PLN
20 22,50 PLN Up to 50,00 PLN

Shilintong pian

będzie dostępny od 14,11,

  Shilintog pian to chiński, ziołowy preparat stosowany w kamicy nerkowej, zapaleniu nerek, przewodów moczowych oraz pęcherza moczowego. Działa przeciwbakteryjnie oraz rozkurczowo. rozdrabnia oraz usuwa kamienie. Usuwa napady bólowe (kolki), uspokaja ból powstały podczas wypróżniania, niweluje pęcznienie. Jest skutecznym środkiem stosowanym przy stanach zapalnych układu moczowego.

Wskazania:kamica nerkowa i dróg moczowych,zapalenie nerek , zapalenie nerek i dróg moczowych zapalenie pęcherza i dróg moczowych.W medycynie chinskiej jest również stosowany do wspomagania leczenia pęcherzyka żólciowego i kamicy żólciowej. Shilintong pian Forte zatrzymuje procesy powstawania i nawrotów chorobowych.

Porcjowanie: 5-6 tabletek 3 razy dziennie, profilaktycznie: 3 tabletki 1 raz dziennie przy wadze do 75 kg. dzieci: od 3 do 8 lat 1/3 dawki, od 8 do 14 lat – pół dawki Opakowanie zawiera 100 tabletek powlekanych.

Skład:. Latin name: Herba Desmodii Styracifoli -jasmin zimowy

Okres podawania Shilintong pian trwa 30 dni, jeśli jednak kamienie nie wychodzą, nie należy się zniechęcać i przyjmować preparat cierpliwie do 3 miesięcy,ale wtedy należy zmniejszyć dawkę na 3-5 tabletek. Zdarzają się wyjątkowe przypadki, kiedy kamień wychodząc powoduje ból. Nie należy wówczas przerywać kuracji lecz nieco zmniejszyć dawkę.W poważnych przypadkach można zwiększyć dawkowanie na 8-10 tabletek na jedną porcję

Przeciwwskazania:nie powinny zażywać kobiety w ciąży .Przy zastosowaniu tabletek nie powlekanych ,bez otuliny cukrowej ,nie zaleca się zażywania produktu osobom z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy.Podczas zażywania produktu zalecane jest ograniczenie picia kawy ,potraw tłustych i ostrych.

Działanie niepożądane:u niektórych chorych może wywołać suchość w ustach i napady bólu wywołane wydalaniem kamieni.

Uwaga: Shilintong Pian popijać dużą ilością ciepłej wody.

Producent: Chiny

Napisz opinię

Shilintong pian

Shilintong pian

Shilintong pian

Ostatnio przeglądane

PayPal

5 - Polecane produkty