• Produkty ziołowe

  • Tylko naturalne produkty

  • Promocja!

Huato zaizao wan Powiększ

Hua tuo zai zao wan

0027

Nowość

Hua tuo zai zao wan

More details

36 sztuk

66,00 PLN

Dodaj do listy życzeń

HUA TUO ZAI ZAO WAN

Hua tuo zai zao wan ma za zadanie zapobiegać chorobom układu krążenia i chorobom naczyniowych mózgu

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE: Pomocny w zapobieganiu i wspieraniu leczenia choroby wieńcowej. HUA TUO poprawia funkcje immunologiczne organizmu i tolerancje tkanki mózgowej na niedotlenienie, podczas ostrego niedokrwienia mózgu i w celu ochrony funkcji komórek nerwowych w niedotlenieniu.

SKŁADNIKI: Rhizoma Ligustici Chuanxiong, Radix Paeoniae Alba, Radix Angelicae Sinensis, Flos Carthmi, Radix Ginseng Rubra, Fructus Schisandrae, Semen Strychni, Rhizoma Arisaematis, Borneolum.

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: Czysty i naturalny preparat z korzeni roślin do zapobiegania i wspomagania leczenia chorób układu krążenia i chorób naczyniowych mózgu: udar mózgu i porażenie, afazja, słabe krążenie krwi, drętwienie, sztywność kończyn, trudności z mówieniem. Wskazany również przy wspomaganiu skutków udaru niedokrwiennego na wszystkich etapach, takich jak udar mózgu i udar krwotoczny w stadium rekonwalescencji czy wylewu krwi do mózgu.

PRZECIWWSKAZANIA: Ciąża, okres laktacji, indywidualna nietolerancja na komponenty preparatu.U niektórych chorych może powstać uczucie gorąca niepokoj,w celu złagodzenia tych dolegliwości dobrze jest popijac Huato zai zao wan herbatą z białej chryzantemy z dodatkiem miodu,lub zmniejszyć dawkę o poławe.Można też zaprzestać zażywania na 1 do2 dni.

DAWKOWANIE: zazywac 4 do 8 gram 2 do 3 razy dziennie.W opakowaniu znaduje się 8 saszetek.Waga jednej saszetki 16 g.Kuracja podstawowa: 3 miesiące (20-35 opakowań),brać przez 10 dni .po czym zrobić jeden dzięn przerwy.

PRZECHOWYWANIE: W ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Najlepiej zastosować przed datą( miesiąc, rok) podaną na opakowaniu.

Producent:Guagzhou baiunshen qixing pharmaceutical co.ltd.

Napisz opinię

Hua tuo zai zao wan

Hua tuo zai zao wan

Hua tuo zai zao wan

Ostatnio przeglądane

PayPal

10 - Polecane produkty