• Produkty ziołowe

  • Tylko naturalne produkty

pijan ping Powiększ

pijan ping 999

0049

Nowość

Pijan ping 999

More details

8 sztuk

30,00 PLN

Dodaj do listy życzeń

 Pijan ping 999

To wysoce skuteczna maść o szybkim działaniu, posiada właściwości przeciwzapalne i odtoksyczniające. Natychmiastowo przynosi ulgę, łagodzi swędzenie, pieczenie i ból. Zapobiega złuszczaniu naskórka.


Wskazania: Pijan Ping 999 to maść zalecana przy grzybicach dłoni, stóp (międzypalcowej, złuszczającej), grzybicy strzygącej powierzchniowej skóry owłosionej i gładkiej, przy stanach nadwrażliwości wywołanych kosmetykami, ukąszeniami owadów, pokrzywką, zapaleniem skóry na tle nerwowym jak również przy egzemie chronicznej.


Sposób użycia: Maść przeznaczona jest do użytku zewnętrznego. Smarować miejsca chore 3-5 razy dziennie. W trakcie stosowania maści - co wieczór należy brać ciepłą kąpiel i ponownie smarować chore miejsca. Po zniknięciu ognisk zapalnych smarować w dalszym ciągu miejsca wyleczone 3 razy dziennie przez okres 1-2 tygodni. Maść jest bezpieczna w użyciu i nie powoduje skutków o działaniu ubocznym. Może być stosowana również do łagodzenia skutków łuszczycy oraz objawów wietrznej ospy. Maść została - za swą skuteczność w leczeniu schorzeń skóry - wyróżniona Złotym Pucharem Ministerstwa Zdrowia Chin.


Opakowanie jednostkowe: 20 gram maści w tubce. Kuracja 1-2 opakowań zależnie od potrzeb.
Producent: Chiny

Napisz opinię

pijan ping 999

pijan ping 999

Pijan ping 999

Ostatnio przeglądane

PayPal

8 - Polecane produkty