• Produkty ziołowe

  • Tylko naturalne produkty

SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE Powiększ

SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE

0060

Nowość

SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE

More details

Brak produktów w magazynie

37,00 PLN

Dodaj do listy życzeń

SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE

SKŁAD: Hydrolyzed pearl  powder – puder perłowy, rozpuszczalny w wodzie (zhen zhu fen), naturalny  borneol, kwas borowy z boraksu, roztwór izotoniczny.
Puder perłowy otrzymywany jest z pereł z Morza Żółtego, które po selekcji i  dezynfekcji tłuczone są do drobnego proszku. Jest bogaty w unikalną proteinę –  conchiolin, która odpowiada ludzkiej kreatynie i stanowi ponad 50% masy  zawartości perłowej. Proteina perłowa zbudowana jest z 20 aminokwasów,  odpowiadających za proces gojenia, prawidłowy metabolizm i stopień nawodnienia  komórek. Proteiny obecne w masie perłowej wykazują duże powinowactwo z ludzkimi  białkami, dzięki czemu substancje zawarte w masie perłowej dobrze wnikają i  skutecznie oddziaływają. Zawarty wapń w postaci krystalicznej (aragonit – 31%)  wykazuje działanie antyseptyczne i przeciwzapalne. Z boraksu (minerał)  wydobytego na Tybecie, uzyskuje wodny roztwór Acidum boricum – kwas borowy –  surowiec farmaceutyczny, przeznaczony do wytwarzania leków magistralnych do  użytku zewnętrznego. Działa adstringens – ściągająco, antisepticum –  antyseptycznie, antiphlogisticum – przeciwzapalnie, becteriostaticum –  bakteriostatycznie, antimycoticum – przeciwgrzybiczo, antipruriticum –  przeciwobrzękowo.
WŁAŚCIWOŚCI  FARMAKOLOGICZNE: likwiduje uczucie gorące, pieczenia, napięcia w  naczyniu i nerwach ocznych, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne oczu,  wspiera funkcje widzenia i adaptacji w ciemności, w tym funkcję ekspozycji na  nagły błysk, nawilża gałkę oczną i spojówki, stabilizuje warstwę lipidową filmu  łzowego, reguluje uwodnienie powierzchni oka i powiek.
WSKAZANIA DO STOSOWANIA:  młodzieńcza – idiopatyczna (tzn. z nieznanych przyczyn) krótkowzroczność,  zmętnienie soczewki, zamglone widzenie kataraktowe, cataracta – zaćma,  uszkodzenie nerwu wzrokowego i komórek zwojowych siatkówki, glaucoma – jaskra,  wysokie ciśnienie wewnątrz gałki ocznej, zapalenie spojówek, suchość w oku,  podrażnienie, pieczenie, uczucie obecnego ciała pod powiekami, przemęczenie  spowodowane np. długotrwałą pracą przy komputerze, lekturą, oglądaniem  telewizji; nadwrażliwość na dym, kurz czy pył, czerwone żyłki, pękanie naczyń  krwionośnych oczu, światłowstręt, łzawienie i około rogówkowe wrastanie  naczyń.
PRZECIWWSKAZANIA: nie  używać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. W  przypadku wystąpienia indywidualnej reakcji alergicznej należy zaprzestać  stosowania kropli.
SPOSÓB UŻYCIA: ściskając  lekko buteleczkę, po odchyleniu dolnej powieki, wkropić 1-2 krople do każdego  worka spojówkowego. Preparat stosować 3-5 razy dziennie do obu oczu. Równoległe  stosowanie doustnego preparatu Zhang Yan Ming Tabletes przyspieszy proces  terapeutyczny.

Napisz opinię

SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE

SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE

SIWEI ZHENCENG BINGPENG DIYANYE

Ostatnio przeglądane

PayPal

3 - Polecane produkty